Güzelyurt Posta Kodu

68500

Güzelyurt Posta Kodu 68500, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy'e ulaşın.

Güzelyurt Mahalleleri

Akpınar Mah. Akyamaç Köyü Alanyurt Köyü Aşağı Mah. Belisırma Köyü Bozcayurt Köyü Gaziemir Köyü Harmanlık Mah. Ilısu Köyü Karşıyaka Mah. Kayaaltı Mah. Kayaardı Mah. Köprübaşı Mah. Sivrihisar Köyü Uzunkaya Köyü Yaprakhisar Köyü Yeni Mah. Yukarı Mah.

Güzelyurt Posta Kodu Sorgulama

Güzelyurt posta kodu sorgusu için belirtilen değer 68500. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Güzelyurt posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Güzelyurt ilçesine ait 18 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Akpınar Mah., Akyamaç Köyü, Alanyurt Köyü, Aşağı Mah., Belisırma Köyü, Bozcayurt Köyü, Gaziemir Köyü, Harmanlık Mah., Ilısu Köyü, Karşıyaka Mah., Kayaaltı Mah., Kayaardı Mah., Köprübaşı Mah., Sivrihisar Köyü, Uzunkaya Köyü, Yaprakhisar Köyü, Yeni Mah., Yukarı Mah.,

Güzelyurt Haritası

Güzelyurt Mahalle/Köy Uzaklıkları

Akyamaç Köyü
0,00 km
Aşağı Mah.
0,00 km
Harmanlık Mah.
0,00 km
Karşıyaka Mah.
0,00 km
Kayaardı Mah.
0,00 km
Yukarı Mah.
0,63 km
Sivrihisar Köyü
4,04 km
Bozcayurt Köyü
6,34 km
Yaprakhisar Köyü
9,65 km
Akpınar Mah.
0,00 km
Kayaaltı Mah.
0,00 km
Köprübaşı Mah.
0,00 km
Yeni Mah.
0,17 km
Ilısu Köyü
5,87 km
Belisırma Köyü
7,00 km
Gaziemir Köyü
7,71 km
Alanyurt Köyü
8,40 km
Uzunkaya Köyü
12,50 km
Türkiye, Güzelyurt
;