Sarıyahşi Posta Kodu

68700

Sarıyahşi Posta Kodu 68700, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy'e ulaşın.

Sarıyahşi Mahalleleri

Bekdik Köyü Boğazköy Köyü Demirciobası Köyü Fatih Mah. Karşıyaka Mah. Kızılırmak Mah. Kurtuluş Mah. Özal Mah. Sipahiler Köyü Şafaktepe Mah. Yaylak Köyü Yenidoğan Mah. Yenitorunobası Köyü

Sarıyahşi Posta Kodu Sorgulama

Sarıyahşi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 68700. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Sarıyahşi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Sarıyahşi ilçesine ait 13 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Bekdik Köyü, Boğazköy Köyü, Demirciobası Köyü, Fatih Mah., Karşıyaka Mah., Kızılırmak Mah., Kurtuluş Mah., Özal Mah., Sipahiler Köyü, Şafaktepe Mah., Yaylak Köyü, Yenidoğan Mah., Yenitorunobası Köyü,

Sarıyahşi Haritası

Sarıyahşi Mahalle/Köy Uzaklıkları

Kızılırmak Mah.
0,22 km
Şafaktepe Mah.
0,34 km
Fatih Mah.
0,56 km
Yenidoğan Mah.
0,57 km
Özal Mah.
0,75 km
Boğazköy Köyü
4,67 km
Kurtuluş Mah.
0,26 km
Karşıyaka Mah.
0,53 km
Yaylak Köyü
6,55 km
Demirciobası Köyü
8,37 km
Sipahiler Köyü
9,10 km
Bekdik Köyü
9,20 km
Yenitorunobası Köyü
9,51 km
Türkiye, Sarıyahşi
;