Bingöl Posta Kodu

12000

Bingöl Posta Kodu 12000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Bingöl İlçeleri

Adaklı Genç Karlıova Kiğı Merkez Solhan Yayladere Yedisu

Bingöl Posta Kodu Sorgulama

Bingöl'ün posta kodu sorgusu için belirtilen değer 12000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Bingöl posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Bingöl şehrine ait 8 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Merkez, Solhan, Yayladere, Yedisu,

Bingöl Haritası

Bingöl İlçe Uzaklıkları

Genç
16,03 km
Kiğı
48,90 km
Solhan
49,06 km
Yedisu
61,13 km
Merkez
0,00 km
Adaklı
38,17 km
Yayladere
53,04 km
Karlıova
64,03 km
Türkiye, Bingöl
;