Bolu Posta Kodu

14000

Bolu Posta Kodu 14000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Bolu İlçeleri

Dörtdivan Gerede Göynük Kıbrıscık Mengen Merkez Mudurnu Seben Yeniçağa

Bolu Posta Kodu Sorgulama

Bolu'nun posta kodu sorgusu için belirtilen değer 14000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Bolu posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Bolu şehrine ait 9 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Merkez, Mudurnu, Seben, Yeniçağa,

Bolu Haritası

Bolu İlçe Uzaklıkları

Merkez
0,00 km
Seben
35,88 km
Kıbrıscık
41,36 km
Gerede
49,85 km
Yeniçağa
35,78 km
Dörtdivan
38,30 km
Mudurnu
44,95 km
Mengen
45,41 km
Göynük
78,54 km
Türkiye, Bolu
;