Burdur Posta Kodu

15000

Burdur Posta Kodu 15000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Burdur İlçeleri

Ağlasun Altınyayla(dirmil) Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Merkez Tefenni Yeşilova

Burdur Posta Kodu Sorgulama

Burdur'un posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Burdur şehrine ait 11 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Ağlasun, Altınyayla(dirmil), Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez, Tefenni, Yeşilova,

Burdur Haritası

Burdur İlçe Uzaklıkları

Kemer
45,03 km
Tefenni
63,80 km
Çavdır
81,60 km
Gölhisar
93,83 km
Altınyayla(dirmil)
103,31 km
Merkez
0,00 km
Ağlasun
23,44 km
Çeltikçi
27,06 km
Bucak
39,77 km
Yeşilova
52,22 km
Karamanlı
55,75 km
Türkiye, Burdur
;