Düzce Posta Kodu

81000

Düzce Posta Kodu 81000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Düzce İlçeleri

Akçakoca Cumayeri Çilimli Gölyaka Gümüşova Kaynaşlı Merkez Yığılca

Düzce Posta Kodu Sorgulama

Düzce'nin posta kodu sorgusu için belirtilen değer 81000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Düzce posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Düzce şehrine ait 8 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Merkez, Yığılca,

Düzce Haritası

Düzce İlçe Uzaklıkları

Kaynaşlı
13,78 km
Gölyaka
15,59 km
Cumayeri
18,23 km
Yığılca
27,17 km
Merkez
0,00 km
Çilimli
11,48 km
Gümüşova
18,82 km
Akçakoca
27,93 km
Türkiye, Düzce
;