Erzincan Posta Kodu

24000

Erzincan Posta Kodu 24000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Erzincan İlçeleri

Çayırlı Ilıç(iliç) Kemah Kemaliye Merkez Otlukbeli Refahiye Tercan Üzümlü

Erzincan Posta Kodu Sorgulama

Erzincan'ın posta kodu sorgusu için belirtilen değer 24000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Erzincan posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Erzincan şehrine ait 9 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Çayırlı, Ilıç(iliç), Kemah, Kemaliye, Merkez, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü,

Erzincan Haritası

Erzincan İlçe Uzaklıkları

Otlukbeli
51,86 km
Tercan
76,36 km
Ilıç(iliç)
85,68 km
Kemaliye
100,90 km
Merkez
0,00 km
Üzümlü
18,43 km
Kemah
42,21 km
Çayırlı
47,09 km
Refahiye
64,04 km
Türkiye, Erzincan
;