Eskişehir Posta Kodu

26000

Eskişehir Posta Kodu 26000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Eskişehir İlçeleri

Alpu Beylikova Çifteler Günyüzü Han İnönü Mahmudiye Mihalgazi Mihalıççık Odunpazarı Sarıcakaya Seyitgazi Sivrihisar Tepebaşı

Eskişehir Posta Kodu Sorgulama

Eskişehir'in posta kodu sorgusu için belirtilen değer 26000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Eskişehir posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Eskişehir şehrine ait 14 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı,

Eskişehir Haritası

Eskişehir İlçe Uzaklıkları

Odunpazarı
0,91 km
Tepebaşı
3,13 km
Mihalgazi
28,87 km
İnönü
32,13 km
Seyitgazi
39,26 km
Beylikova
59,71 km
Günyüzü
118,97 km
Sarıcakaya
30,88 km
Alpu
37,87 km
Mahmudiye
50,70 km
Çifteler
62,42 km
Han
74,08 km
Mihalıççık
84,34 km
Sivrihisar
94,50 km
Türkiye, Eskişehir
;