Gaziantep Posta Kodu

27000

Gaziantep Posta Kodu 27000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Gaziantep İlçeleri

Araban İslahiye Karkamış Nizip Nurdağı Oğuzeli Şahinbey Şehitkamil Yavuzeli

Gaziantep Posta Kodu Sorgulama

Gaziantep'in posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Gaziantep posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Gaziantep şehrine ait 9 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli,

Gaziantep Haritası

Gaziantep İlçe Uzaklıkları

Şehitkamil
0,55 km
Oğuzeli
16,24 km
Nizip
37,69 km
İslahiye
66,45 km
Şahinbey
0,42 km
Yavuzeli
32,66 km
Araban
48,55 km
Nurdağı
57,83 km
Karkamış
60,52 km
Türkiye, Gaziantep
;