Giresun Posta Kodu

28000

Giresun Posta Kodu 28000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Giresun İlçeleri

Alucra Bulancak Çamoluk Çanakçı Dereli Doğankent Espiye Eynesil Görele Güce Keşap Merkez Piraziz Şebinkarahisar Tirebolu Yağlıdere

Giresun Posta Kodu Sorgulama

Giresun'un posta kodu sorgusu için belirtilen değer 28000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Giresun posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Giresun şehrine ait 16 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Merkez, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere,

Giresun Haritası

Giresun İlçe Uzaklıkları

Merkez
0,00 km
Bulancak
13,67 km
Yağlıdere
20,20 km
Güce
34,98 km
Doğankent
45,61 km
Çanakçı
51,85 km
Eynesil
64,86 km
Şebinkarahisar
69,99 km
Keşap
10,12 km
Dereli
20,32 km
Piraziz
23,30 km
Espiye
26,77 km
Tirebolu
36,81 km
Görele
52,75 km
Alucra
73,77 km
Çamoluk
92,62 km
Türkiye, Giresun
;