Kahramanmaraş Posta Kodu

46000

Kahramanmaraş Posta Kodu 46000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Kahramanmaraş İlçeleri

Afşin Andırın Çağlıyancerit Dulkadiroğlu Ekinözü Elbistan Göksun Nurhak Onikişubat Pazarcık Türkoğlu

Kahramanmaraş Posta Kodu Sorgulama

Kahramanmaraş'ın posta kodu sorgusu için belirtilen değer 46000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kahramanmaraş posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Kahramanmaraş şehrine ait 11 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Afşin, Andırın, Çağlıyancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu,

Kahramanmaraş Haritası

Kahramanmaraş İlçe Uzaklıkları

Dulkadiroğlu
2,19 km
Pazarcık
33,86 km
Andırın
50,91 km
Nurhak
62,56 km
Elbistan
73,32 km
Onikişubat
0,00 km
Türkoğlu
23,01 km
Çağlıyancerit
37,27 km
Ekinözü
57,89 km
Göksun
61,86 km
Afşin
73,66 km
Türkiye, Kahramanmaraş
;