Karabük Posta Kodu

78000

Karabük Posta Kodu 78000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Karabük İlçeleri

Eflani Eskipazar Merkez Ovacık Safranbolu Yenice

Karabük Posta Kodu Sorgulama

Karabük'ün posta kodu sorgusu için belirtilen değer 78000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Karabük posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Karabük şehrine ait 6 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Eflani, Eskipazar, Merkez, Ovacık, Safranbolu, Yenice,

Karabük Haritası

Karabük İlçe Uzaklıkları

Yenice
24,56 km
Ovacık
28,19 km
Eskipazar
28,93 km
Merkez
0,00 km
Safranbolu
7,82 km
Eflani
37,78 km
Türkiye, Karabük
;