Kırıkkale Posta Kodu

71000

Kırıkkale Posta Kodu 71000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Kırıkkale İlçeleri

Bahşili Balışeyh Çelebi Delice Karakeçili Keskin Merkez Sulakyurt Yahşihan

Kırıkkale Posta Kodu Sorgulama

Kırıkkale'nin posta kodu sorgusu için belirtilen değer 71000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırıkkale posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Kırıkkale şehrine ait 9 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Merkez, Sulakyurt, Yahşihan,

Kırıkkale Haritası

Kırıkkale İlçe Uzaklıkları

Balışeyh
19,49 km
Keskin
20,61 km
Sulakyurt
39,67 km
Delice
46,16 km
Merkez
0,00 km
Bahşili
4,32 km
Yahşihan
4,92 km
Karakeçili
29,61 km
Çelebi
41,73 km
Türkiye, Kırıkkale
;