Kırklareli Posta Kodu

39000

Kırklareli Posta Kodu 39000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Kırklareli İlçeleri

Babaeski Demirköy Kofçaz Lüleburgaz Merkez Pehlivanköy Pınarhisar Vize

Kırklareli Posta Kodu Sorgulama

Kırklareli'nin posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Kırklareli şehrine ait 8 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Merkez, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize,

Kırklareli Haritası

Kırklareli İlçe Uzaklıkları

Lüleburgaz
38,82 km
Demirköy
45,68 km
Vize
48,58 km
Pehlivanköy
49,88 km
Merkez
0,00 km
Kofçaz
23,72 km
Pınarhisar
27,33 km
Babaeski
35,57 km
Türkiye, Kırklareli
;