Kırşehir Posta Kodu

40000

Kırşehir Posta Kodu 40000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Kırşehir İlçeleri

Akçakent Akpınar Boztepe Çiçekdağı Kaman Merkez Mucur

Kırşehir Posta Kodu Sorgulama

Kırşehir'in posta kodu sorgusu için belirtilen değer 40000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırşehir posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Kırşehir şehrine ait 7 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Merkez, Mucur,

Kırşehir Haritası

Kırşehir İlçe Uzaklıkları

Merkez
0,00 km
Akpınar
38,09 km
Çiçekdağı
55,32 km
Boztepe
16,57 km
Mucur
20,65 km
Kaman
44,39 km
Akçakent
53,53 km
Türkiye, Kırşehir
;