Muğla Posta Kodu

48000

Muğla Posta Kodu 48000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Muğla İlçeleri

Bodrum Dalaman Datça Fethiye Kavaklıdere Köyceğiz Marmaris Menteşe Milas Ortaca Seydikemer Ula Yatağan

Muğla Posta Kodu Sorgulama

Muğla'nın posta kodu sorgusu için belirtilen değer 48000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Muğla posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Muğla şehrine ait 13 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan,

Muğla Haritası

Muğla İlçe Uzaklıkları

Ula
13,48 km
Köyceğiz
40,01 km
Menteşe
49,19 km
Ortaca
55,03 km
Dalaman
63,19 km
Fethiye
91,77 km
Seydikemer
0,00 km
Yatağan
24,15 km
Kavaklıdere
25,58 km
Marmaris
40,91 km
Milas
52,65 km
Datça
81,12 km
Bodrum
85,11 km
Türkiye, Muğla
;