Nevşehir Posta Kodu

50000

Nevşehir Posta Kodu 50000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Nevşehir İlçeleri

Acıgöl Avanos Derinkuyu Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı Merkez Ürgüp

Nevşehir Posta Kodu Sorgulama

Nevşehir'in posta kodu sorgusu için belirtilen değer 50000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Nevşehir posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Nevşehir şehrine ait 8 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Merkez, Ürgüp,

Nevşehir Haritası

Nevşehir İlçe Uzaklıkları

Avanos
14,66 km
Gülşehir
15,48 km
Ürgüp
17,22 km
Kozaklı
66,68 km
Merkez
0,00 km
Acıgöl
19,67 km
Derinkuyu
27,86 km
Hacıbektaş
37,80 km
Türkiye, Nevşehir
;