Osmaniye Posta Kodu

80000

Osmaniye Posta Kodu 80000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Osmaniye İlçeleri

Bahçe Düziçi Hasanbeyli Kadirli Merkez Sumbas Toprakkale

Osmaniye Posta Kodu Sorgulama

Osmaniye'nin posta kodu sorgusu için belirtilen değer 80000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Osmaniye posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Osmaniye şehrine ait 7 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Merkez, Sumbas, Toprakkale,

Osmaniye Haritası

Osmaniye İlçe Uzaklıkları

Düziçi
25,77 km
Kadirli
35,78 km
Sumbas
45,72 km
Merkez
0,00 km
Toprakkale
9,28 km
Hasanbeyli
27,71 km
Bahçe
31,72 km
Türkiye, Osmaniye
;