Tekirdağ Posta Kodu

59000

Tekirdağ Posta Kodu 59000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Tekirdağ İlçeleri

Çerkezköy Çorlu Ergene Hayrabolu Kapaklı Malkara Marmaraereğlisi Muratlı Saray Süleymanpaşa Şarköy

Tekirdağ Posta Kodu Sorgulama

Tekirdağ'ın posta kodu sorgusu için belirtilen değer 59000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Tekirdağ posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Tekirdağ şehrine ait 11 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy,

Tekirdağ Haritası

Tekirdağ İlçe Uzaklıkları

Süleymanpaşa
0,00 km
Muratlı
21,67 km
Çorlu
31,65 km
Hayrabolu
42,85 km
Malkara
51,91 km
Marmaraereğlisi
37,22 km
Şarköy
52,45 km
Çerkezköy
53,12 km
Kapaklı
54,80 km
Ergene
61,51 km
Saray
61,85 km
Türkiye, Tekirdağ
;