Uşak Posta Kodu

64000

Uşak Posta Kodu 64000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın. Sonrasında mahalle yada köylere ulaşarak en alt kırılımı seçmelisiniz.

Uşak İlçeleri

Banaz Eşme Karahallı Merkez Sivaslı Ulubey

Uşak Posta Kodu Sorgulama

Uşak'ın posta kodu sorgusu için belirtilen değer 64000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Uşak posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa Şehir posta kodu sayfasıdır. Uşak şehrine ait 6 adet ilçe mevcuttur. Alfabetik sırasıyla; Banaz, Eşme, Karahallı, Merkez, Sivaslı, Ulubey,

Uşak Haritası

Uşak İlçe Uzaklıkları

Merkez
0,00 km
Ulubey
29,83 km
Eşme
48,56 km
Sivaslı
30,98 km
Banaz
31,01 km
Karahallı
40,89 km
Türkiye, Uşak
;