Sağkaya Mahallesi Posta Kodu

Sağkaya Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01922. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Ceyhan Sağkaya Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Ceyhan Sağkaya Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Ceyhan Sağkaya Mahallesi posta kodu için yakında 113 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Adapınar Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Ağaçlı Mahallesi, Ağaçpınar Mahallesi, Akdam Mahallesi, Altıgözbekirli Mahallesi, Altıkara Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Azizli Mahallesi, Başören Mahallesi, Birkent Mahallesi, Burhanlı Mahallesi, Büyükburhaniye Mahallesi, Büyükmangıt Mahallesi, Camuzağılı Mahallesi, Ceyhanbekirli Mahallesi, Çakaldere Mahallesi, Çataklı Mahallesi, Çatalhüyük Mahallesi, Çevretepe Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Çiftlikler Mahallesi, Çokçapınar Mahallesi, Dağıstan Mahallesi, Değirmendere Mahallesi, Değirmenli Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Dokuztekne Mahallesi, Doruk Mahallesi, Durhasandede Mahallesi, Dutlupınar Mahallesi, Ekinyazı Mahallesi, Elmagölü Mahallesi, Erenler Mahallesi, Gümürdülü Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Günlüce Mahallesi, Günyazı Mahallesi, Hamdilli Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hamitbey Mahallesi, Hamitbeybucağı Mahallesi, Irmaklı Mahallesi, Isırganlı Mahallesi, İmran Mahallesi, İnceyer Mahallesi, İsalı Mahallesi, Karakayalı Mahallesi, Kılıçkaya Mahallesi, Kıvrıklı Mahallesi, Kızıldere Mahallesi, Köprülü Mahallesi, Körkuyu Mahallesi, Kösreli Mahallesi, Kurtkulağı Mahallesi, Kurtpınar Mahallesi, Kuzucak Mahallesi, Küçükburhaniye Mahallesi, Küçükmangıt Mahallesi, Mercimek Mahallesi, Mercin Mahallesi, Narlık Mahallesi, Nazımbey Yeniköy Mahallesi, Sağırlar Mahallesi, Sağkaya Mahallesi, Sarıbahçe Mahallesi, Sarımazı Mahallesi, Sarımazı Sb Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sirkeli Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Soysallı Mahallesi, Tatarlı Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Toktamış Mahallesi, Tumlu Mahallesi, Üçdutyeşilova Mahallesi, Yalak Mahallesi, Yellibel Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildam Mahallesi, Yılankale Mahallesi, Altıocak Mahallesi, Aydemiroğlu Mahallesi, Belediye Evleri Mahallesi, Bota Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Büyükkırım Mahallesi, Civantayak Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emek Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaltakiye Mahallesi, Kelemeti Mahallesi, Konakoğlu Mahallesi, Koruklu Mahallesi, Küçükkırım Mahallesi, Mithat Paşa Mahallesi, Modernevler Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Sarısakal Mahallesi, Şahin Özbilen Mahallesi, Şehit Hacı İbrahim Mahallesi, Türlübaş Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yarsuat Mahallesi, Mustafabeyli Mahallesi

Sağkaya Mahallesi posta kodu: 01922
Sağkaya Mahallesi Ceyhan ilçesine bağlıdır.