Memişli Mahallesi Posta Kodu

Memişli Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01170. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Çukurova Memişli Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çukurova Memişli Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çukurova Memişli Mahallesi posta kodu için yakında 27 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Belediye Evleri Mahallesi, Huzurevleri Mahallesi, Yüzüncüyıl Mahallesi, Beyazevler Mahallesi, Bozcalar Mahallesi, Dörtler Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fadıl Mahallesi, Gökkuyu Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Kabasakal Mahallesi, Karahan Mahallesi, Karslılar Mahallesi, Kaşoba Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kurttepe Mahallesi, Küçükçınar Mahallesi, Mahfesığmaz Mahallesi, Memişli Mahallesi, Örcün Mahallesi, Pirili Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Şambayadı Mahallesi, Toros Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yurt Mahallesi, Salbaş Esentepe Mahallesi

Memişli Mahallesi posta kodu: 01170
Memişli Mahallesi Çukurova ilçesine bağlıdır.