Akoluk Mahallesi Posta Kodu

Akoluk Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01662. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Feke Akoluk Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Feke Akoluk Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Feke Akoluk Mahallesi posta kodu için yakında 48 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akkaya Mahallesi, Akoluk Mahallesi, Bağdatlı Mahallesi, Bahçecik Mahallesi, Çandırlar Mahallesi, Çondu Mahallesi, Çürükler Mahallesi, Değirmenciuşağı Mahallesi, Gaffaruşağı Mahallesi, Gedikli Mahallesi, Göbelli Mahallesi, Gürümze Mahallesi, Güzpınarı Mahallesi, Hıdıruşağı Mahallesi, İncirci Mahallesi, Kaleyüzü Mahallesi, Kaşaltı Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Kırıkuşağı Mahallesi, Kısacıklı Mahallesi, Kızılyer Mahallesi, Koçyazı Mahallesi, Konakkuran Mahallesi, Kovukçınar Mahallesi, Mansurlu Mahallesi, Musalar Mahallesi, Olucak Mahallesi, Ormancık Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Oruçlu Mahallesi, Paşalı Mahallesi, Süphandere Mahallesi, Şahmuratlı Mahallesi, Tenkerli Mahallesi, Tokmanaklı Mahallesi, Tortulu Mahallesi, Uğurlubağ Mahallesi, Yaylapınar Mahallesi, Yerebakan Mahallesi, Belenköy Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, İslam Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Karacauşağı Mahallesi, Kazancı Mahallesi, Keklikçi Mahallesi, Sülemişli Mahallesi, Yeşil Düşmüş Mahallesi

Akoluk Mahallesi posta kodu: 01662
Akoluk Mahallesi Feke ilçesine bağlıdır.