Malıhıdırlı Mahallesi Posta Kodu

Malıhıdırlı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01702. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana İmamoğlu Malıhıdırlı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu İmamoğlu Malıhıdırlı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. İmamoğlu Malıhıdırlı Mahallesi posta kodu için yakında 27 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Adalet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Menteş Mahallesi, Tuna Mahallesi, Ağzıkaraca Mahallesi, Alaybeyi Mahallesi, Aliler Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Camili Mahallesi, Çörten Mahallesi, Danacılı Mahallesi, Hacıhasanlı Mahallesi, Koyunevi Mahallesi, Malıhıdırlı Mahallesi, Otluk Mahallesi, Pekmezci Mahallesi, Sayca Mahallesi, Saygeçit Mahallesi, Sevinçli Mahallesi, Sokutaş Mahallesi, Ufacıkören Mahallesi, Uluçınar Mahallesi, Üçtepe Mahallesi, Yazıtepe Mahallesi, Yenievler Mahallesi

Malıhıdırlı Mahallesi posta kodu: 01702
Malıhıdırlı Mahallesi İmamoğlu ilçesine bağlıdır.