Alpu Mahallesi Posta Kodu

Alpu Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01472. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Pozantı Alpu Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Pozantı Alpu Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Pozantı Alpu Mahallesi posta kodu için yakında 21 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akçatekir Mahallesi, Alpu Mahallesi, Aşçıbekirli Mahallesi, Belemedik Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Dağdibi Mahallesi, Eskikonacık Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gökbez Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Kamışlı Mahallesi, Karakışlakçı Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Yağlıtaş Mahallesi, Yazıcak Mahallesi, Yenikonacık Mahallesi, Yukarıbelemedik Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Zafer Mahallesi

Alpu Mahallesi posta kodu: 01472
Alpu Mahallesi Pozantı ilçesine bağlıdır.