Yavuz Sultan Selim Mahallesi Posta Kodu

Yavuz Sultan Selim Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01250. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Sarıçam Yavuz Sultan Selim Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Sarıçam Yavuz Sultan Selim Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Sarıçam Yavuz Sultan Selim Mahallesi posta kodu için yakında 68 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Acıdereosb Mahallesi, Beyceli Mahallesi, Buruk Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Sofudede Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Acıdere Mahallesi, Aflak Mahallesi, Akkuyu Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Aydınyurdu Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Bayram Hacılı Mahallesi, Boynuyoğun Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Büyük Baklalı Mahallesi, Cerenli Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarkıpare Mahallesi, Çaylı Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Çirişgediği Mahallesi, Dağcı Mahallesi, Dutluca Mahallesi, Eğeciuşağı Mahallesi, Gökbuket Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hakkıbeyli Mahallesi, Hasanbeyli Mahallesi, Hocallı Mahallesi, Karaömerli Mahallesi, Karayusuflu Mahallesi, Kargakekeç Mahallesi, Karlık Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kaşobası Mahallesi, Kepeztepe Mahallesi, Kılbaş Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Kızılkaş Mahallesi, Kösefakılı Mahallesi, Küçükbaklalı Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Menekşe Mahallesi, Mustafalar Mahallesi, Müminli Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Sarıçam Mahallesi, Turunçlu Mahallesi, Ünlüce Mahallesi, Yağızlar Mahallesi, Yarımca Mahallesi, Yeniyayla Mahallesi, Yürekli Mahallesi, Balcalı Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi

Yavuz Sultan Selim Mahallesi posta kodu: 01250
Yavuz Sultan Selim Mahallesi Sarıçam ilçesine bağlıdır.