Gölovası Mahallesi Posta Kodu

Gölovası Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 01682. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adana Yumurtalık Gölovası Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Yumurtalık Gölovası Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Yumurtalık Gölovası Mahallesi posta kodu için yakında 24 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Asmalı Mahallesi, Ayvalık Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Deveciuşağı Mahallesi, Gölovası Mahallesi, Hamzalı Mahallesi, Haylazlı Mahallesi, Kaldırım Mahallesi, Kalemli Mahallesi, Kesmeburun Mahallesi, Kırmızıdam Mahallesi, Kuzupınarı Mahallesi, Narlıören Mahallesi, Sugözü Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yumurtalık Mahallesi, Zeytinbeli Mahallesi, Akdeniz Mahallesi, Akyuva Mahallesi, Ayas Mahallesi, Devrişiye Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Ören Mahallesi

Gölovası Mahallesi posta kodu: 01682
Gölovası Mahallesi Yumurtalık ilçesine bağlıdır.