Yavuz Selim Mahallesi Posta Kodu

Yavuz Selim Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 02500. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Adıyaman Gölbaşı Yavuz Selim Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Gölbaşı Yavuz Selim Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Gölbaşı Yavuz Selim Mahallesi posta kodu için yakında 78 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi (Belören Köyü), Merkez Mahallesi (Belören Köyü), Asfalt Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kurugeçit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Harmanlı Köyü), Çakmak Mahallesi (Harmanlı Köyü), Kalemkas Mahallesi (Harmanlı Köyü), Yeni Mahallesi (Harmanlı Köyü), Akçabel Mahallesi, Akçakaya Mahallesi, Aktoprak Mahallesi, Alikaya Mahallesi (Akçakaya Köyü), Arpatarlası Mahallesi (Karabahşılı Köyü), Asfalt Mahallesi (Balkar Köyü), Aşağıazaplı Mahallesi, Aşağıkarakuyu Mahallesi, Aşağınasırlı Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Ballık Mahallesi (Savran Köyü), Beşevler Mahallesi (Haydarlı Köyü), Beşevler Mahallesi (Karabahşılı Köyü), Cankara Mahallesi, Cerrahobası Mahallesi (Haydarlı Köyü), Civkur Mahallesi (Kösüklü Köyü), Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Balkar Köyü), Çatalağaç Mahallesi, Çataltepe Mahallesi, Çayır Mahallesi (Karabahşılı Köyü), Çelikköy Mahallesi, Çelikköyosb Mahallesi (Çelikköy Köyü), Durak Mahallesi (Çatalağaç Köyü), Durak Mahallesi (Çelikköy Köyü), Gedikli Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamzalar Mahallesi, Hasanlar Mahallesi (Hamzalar Köyü), Haydarlı Mahallesi, İstasyon Mahallesi (Çelikköy Köyü), Kandil Mahallesi (Hamzalar Köyü), Karabahşılı Mahallesi, Karaburun Mahallesi, Karaçukur Mahallesi (Karabahşılı Köyü), Karahasan Mahallesi (Çataltepe Köyü), Keçibaşı Mahallesi (Meydan Köyü), Keralmaz Mahallesi (Çatalağaç Köyü), Kezbi Mahallesi (Savran Köyü), Körpınarı Mahallesi (Meydan Köyü), Kösüklü Mahallesi, Kötel Mahallesi (Karabahşılı Köyü), Kumlu Mezrası Mahallesi (Aktoprak Köyü), Kurucuova Mahallesi (Savran Köyü), Küçükören Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mıçolar Mahallesi (Çataltepe Köyü), Ozan Mahallesi, Örenli Mahallesi, Savran Mahallesi, Serpenolar Mahallesi (Haydarlı Köyü), Sırıklı Mahallesi (Hamzalar Köyü), Sorkun Mahallesi (Haydarlı Köyü), Söğütlü Mahallesi (Küçükören Köyü), Tecirli Mahallesi (Çataltepe Köyü), Yarbaşı Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıkıcak Mahallesi (Meydan Köyü), Yolbağı Mahallesi (Çataltepe Köyü), Yukarıçöplü Mahallesi, Yukarıkarakuyu Mahallesi, Yukarınasırlı Mahallesi

Yavuz Selim Mahallesi posta kodu: 02500
Yavuz Selim Mahallesi Gölbaşı ilçesine bağlıdır.