Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) Posta Kodu

Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 03962. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Afyonkarahisar Evciler Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Evciler Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Evciler Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) posta kodu için yakında 19 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Camikebir Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kayalık Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Akyarma Mahallesi, Bademli Mahallesi (Altınova Köyü), Barbaros Mahallesi (Gökçek Köyü), Bostancı Mahallesi, Çayönü Mahallesi (Madenler Köyü), Deprem Evleri Mahallesi (Madenler Köyü), Dere Mahallesi (Altınova Köyü), Fatih Mahallesi (Gökçek Köyü), Gündoğdu Deprem Evleri Mahallesi (Gökçek Köyü), Körkuyu Mahallesi, Küme Evleri Mahallesi (Altınova Köyü), Mevlana Mahallesi (Baraklı Köyü), Yunus Emre Mahallesi (Baraklı Köyü)

Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) posta kodu: 03962
Bademli Mahallesi (Altınova Köyü) Evciler ilçesine bağlıdır.