Yaprakhisar Mahallesi Posta Kodu

Yaprakhisar Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 68502. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Aksaray Güzelyurt Yaprakhisar Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Güzelyurt Yaprakhisar Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Güzelyurt Yaprakhisar Mahallesi posta kodu için yakında 20 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akyamaç Mahallesi, Aşağı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Akpınar Mahallesi (Ihlara Köyü), Alanyurt Mahallesi, Belisırma Mahallesi, Bozcayurt Mahallesi, Gaziemir Mahallesi, Harmanlık Mahallesi (Ihlara Köyü), Karşıyaka Mahallesi (Ihlara Köyü), Kayaaltı Mahallesi (Selime Köyü), Kayaardı Mahallesi (Ihlara Köyü), Köprübaşı Mahallesi (Selime Köyü), Meydan Mahallesi (Ilısu Köyü), Sivrihisar Mahallesi, Uzunkaya Mahallesi, Yaprakhisar Mahallesi, Yeni Mahallesi (Ilısu Köyü), Yeni Mahallesi (Selime Köyü)

Yaprakhisar Mahallesi posta kodu: 68502
Yaprakhisar Mahallesi Güzelyurt ilçesine bağlıdır.