Türkistan Mahallesi Posta Kodu

Türkistan Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 68190. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Aksaray Sultanhanı Türkistan Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Sultanhanı Türkistan Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Sultanhanı Türkistan Mahallesi posta kodu için yakında 8 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Mahallesi, İstikamet Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Türkistan Mahallesi, Yeşiltömek Mahallesi, Zafer Mahallesi

Türkistan Mahallesi posta kodu: 68190
Türkistan Mahallesi Sultanhanı ilçesine bağlıdır.