Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) Posta Kodu

Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 05902. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Amasya Göynücek Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Göynücek Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Göynücek Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) posta kodu için yakında 60 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi, Merkez Mahallesi, Merkez Mahallesi (Damlaçimen Köyü), Yeni Mahallesi, Abacı Mahallesi, Afet Evler Mahallesi (Karayakup Köyü), Ağcapınar Mahallesi (Karayakup Köyü), Alan Mahallesi, Ardıçpınar Mahallesi, Armutdibi Mahallesi (Karayakup Köyü), Asar Mahallesi, Aşağı Çulpara Mahallesi (Çulpara Köyü), Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü), Aynının Önü Mahallesi (Karayakup Köyü), Ayvalıpınar Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Bekdemir Mahallesi, Beşiktepe Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Çayan Mahallesi, Çaykışla Mahallesi, Çeşmebaşı Mahallesi (Gediksaray Köyü), Çulpara Mahallesi, Davutevi Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güzalan Mahallesi (Karayakup Köyü), Harmancık Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Ilısu Mahallesi, İkizyaka Mahallesi, Kafarlı Mahallesi, Karapınar Mevki Mahallesi (İkizyaka Köyü), Karaşar Mahallesi, Karayakup Mahallesi, Kertme Mahallesi, Kervansaray Mahallesi, Kışlabeyi Mahallesi, Kızılören Mahallesi (Terziköy Köyü), Kilise Mahallesi (Karayakup Köyü), Konuralan Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Kuruluk Mahallesi (Karayakup Köyü), Kuyma Mahallesi (Ilısu Köyü), Kuyulu Kavaklı Mahallesi, Kuyulu Mahallesi (Kuyulu Kavaklı Köyü), Mezra Mahallesi (Yassıkışla Köyü), Orta Mevki Mahallesi (İkizyaka Köyü), Orta Şarklı Mahallesi (Şarklı Köyü), Penpeli Mahallesi, Sığırçayı Mahallesi, Şarklı Mahallesi, Şıhlar Mahallesi, Şıhoğlu Mahallesi, Tencirli Mahallesi, Tepe Şarklı Mahallesi (Şarklı Köyü), Terziköy Mahallesi, Yassıkışla Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşildere Mahallesi (Gediksaray Köyü), Yeşilyurt Mahallesi (Tencirli Köyü)

Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) posta kodu: 05902
Aşılık Mahallesi (Karayakup Köyü) Göynücek ilçesine bağlıdır.