Kale Mahallesi Posta Kodu

Kale Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 06230. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Ankara Altındağ Kale Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Altındağ Kale Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Altındağ Kale Mahallesi posta kodu için yakında 38 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Aktaş Mahallesi, Atıfbey Mahallesi, Aydıncık Mahallesi, Gicik Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Plevne Mahallesi, Solfasol Mahallesi, Tatlar Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Ziraat Mahallesi, Ali Ersoy Mahallesi, Altınpark Mahallesi, Bağlariçi Mahallesi, Baraj Mahallesi, Doğantepe Mahallesi, Doğu Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Güneşevler Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, Hacettepe Mahallesi, Kale Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Örnek Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Beşikkaya Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Feridun Çelik Mahallesi, Karapürçek Mahallesi, Önder Mahallesi, Ulubey Mahallesi, Anafartalar Mahallesi, Hacı Bayram Mahallesi

Kale Mahallesi posta kodu: 06230
Kale Mahallesi Altındağ ilçesine bağlıdır.