Balıkuyumcu Mahallesi Posta Kodu

Balıkuyumcu Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 06815. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Ankara Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi posta kodu için yakında 36 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Elvan Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Etiler Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Topçu Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Erler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Altay Mahallesi, Göksu Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şeker Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Aşağıyurtçu Mahallesi, Atayurt Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Orhun Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Turkuaz Mahallesi, Yukarıyurtçu Mahallesi

Balıkuyumcu Mahallesi posta kodu: 06815
Balıkuyumcu Mahallesi Etimesgut ilçesine bağlıdır.