Değirmenkaya Mahallesi Posta Kodu

Değirmenkaya Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 06870. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Ankara Kalecik Değirmenkaya Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kalecik Değirmenkaya Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kalecik Değirmenkaya Mahallesi posta kodu için yakında 57 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Afşar Mahallesi, Ahikemalşenyurt Mahallesi, Ahiler Yenice Mahallesi, Akcataş Mahallesi, Akkaynak Mahallesi, Akkuzulu Mahallesi, Aktepe Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Arkbürk Mahallesi, Beykavağı Mahallesi, Buğra Mahallesi, Cuma Saray Mahallesi, Çandır Mahallesi, Çanşa Kale Mahallesi, Çaykaya Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Dağdemir Mahallesi, Değirmenkaya Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Elmapınar Mahallesi, Eskiköy Mahallesi, Eşmedere Mahallesi, Gökçeören Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Gölköy Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Halilağa Tabakhane Mahallesi, Halitcevriaslangil Mahallesi, Hançılı Mahallesi, Hasayaz Mahallesi, Karahöyük Mahallesi, Karalar Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Karkın Mahallesi, Keklicek Mahallesi, Kılçak Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Koyunbaba Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Mahmutlar Mahallesi, Samanlık Mahallesi, Satılar Mahallesi, Şemsettin Mahallesi, Şeyhmahmut Mahallesi, Tavşancık Mahallesi, Tilki Mahallesi, Uyurca Mahallesi, Yalımköy Mahallesi, Yeniçöte Mahallesi, Yenidoğan Yeşilyurt Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Yılanlı Mahallesi, Yurtyenice Mahallesi, Yüzbey Mahallesi

Değirmenkaya Mahallesi posta kodu: 06870
Değirmenkaya Mahallesi Kalecik ilçesine bağlıdır.