Davazlar Mahallesi Posta Kodu

Davazlar Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 07572. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Antalya Demre Davazlar Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Demre Davazlar Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Demre Davazlar Mahallesi posta kodu için yakında 17 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Belören Mahallesi, Çağman Mahallesi, Çevreli Mahallesi, Davazlar Mahallesi, Gürses Mahallesi, Kaleüçağız Mahallesi, Kapaklı Mahallesi, Yavu Mahallesi, Alakent Mahallesi, Büyükkum Mahallesi, Gökyazı Mahallesi, Karabucak Mahallesi, Küçükkum Mahallesi, Yaylakaya Mahallesi, Beymelek Mahallesi, Kayaaltı Mahallesi, Köşkerler Mahallesi

Davazlar Mahallesi posta kodu: 07572
Davazlar Mahallesi Demre ilçesine bağlıdır.