Kiriş Mahallesi Posta Kodu

Kiriş Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 07980. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Antalya Kemer Kiriş Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kemer Kiriş Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kemer Kiriş Mahallesi posta kodu için yakında 12 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Beldibi Mahallesi, Beycik Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Çamyuva Mahallesi, Göynük Mahallesi, Arslanbucak Mahallesi, Kiriş Mahallesi, Kuzdere Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yeni Mahallesi, Tekirova Mahallesi

Kiriş Mahallesi posta kodu: 07980
Kiriş Mahallesi Kemer ilçesine bağlıdır.