Körteke Mahallesi Posta Kodu

Körteke Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 09760. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Aydın Bozdoğan Körteke Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Bozdoğan Körteke Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Bozdoğan Körteke Mahallesi posta kodu için yakında 54 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akçay Mahallesi, Akseki Mahallesi, Akyaka Mahallesi, Alamut Mahallesi, Alhisar Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Amasya Mahallesi, Asma Mahallesi, Başalan Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıdere Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Dömen Mahallesi, Dutağaç Mahallesi, Eymir Mahallesi, Güney Mahallesi, Güneyyaka Mahallesi, Güre Mahallesi, Güvenir Mahallesi, Haydere Mahallesi, Hıdırbaba Mahallesi, Hışımlar Mahallesi, Hisar Mahallesi, Kakkalan Mahallesi, Kamışlar Mahallesi, Karaahmetler Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kazandere Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kılavuzlar Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Kızıltepe Mahallesi, Konaklı Mahallesi, Koyuncular Mahallesi, Körteke Mahallesi, Madran Mahallesi, Olukbaşı Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Örencik Mahallesi, Örentaht Mahallesi, Örmepınar Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Seki Mahallesi, Sırma Mahallesi, Tütüncüler Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yazıkent Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşil Yenice Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Ziyaretli Mahallesi

Körteke Mahallesi posta kodu: 09760
Körteke Mahallesi Bozdoğan ilçesine bağlıdır.