Şevketiye Mahallesi Posta Kodu

Şevketiye Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 10472. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Balıkesir Manyas Şevketiye Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Manyas Şevketiye Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Manyas Şevketiye Mahallesi posta kodu için yakında 50 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akçaova Mahallesi, Boğazpınar Mahallesi, Bölceağaç Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırca Mahallesi, Çal Mahallesi, Çamlı Mahallesi, Çataltepe Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Darıca Mahallesi, Değirmenboğazı Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Doğancı Mahallesi, Dura Mahallesi, Erecek Mahallesi, Eskiçatal Mahallesi, Eskimanyas Mahallesi, Eşen Mahallesi, Hacıibrahimpınarı Mahallesi, Hacıosman Mahallesi, Hacıyakup Mahallesi, Hamamlı Mahallesi, Haydar Mahallesi, Hekim Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İrşadiye Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Kapaklı Mahallesi, Karakabaağaç Mahallesi, Kayaca Mahallesi, Kızık Mahallesi, Kızıksa Mahallesi, Kocagöl Mahallesi, Koçoğlu Mahallesi, Kubaş Mahallesi, Kulak Mahallesi, Necip Mahallesi, Ören Mahallesi, Peynirkuyu Mahallesi, Salur Mahallesi, Süleymanlı Mahallesi, Şevketiye Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Kalebayır Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Yeni Mahallesi

Şevketiye Mahallesi posta kodu: 10472
Şevketiye Mahallesi Manyas ilçesine bağlıdır.