Yeni Mahallesi Posta Kodu

Yeni Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15420. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Altınyayla Yeni Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Altınyayla Yeni Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Altınyayla Yeni Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Gülpınar Mahallesi, Heybeli Mahallesi, Taşyaka Mahallesi, Yeni Mahallesi, Arpacık Mahallesi (Ballık Köyü), Bel Mahallesi (Ballık Köyü), Çukurkavak Mahallesi (Ballık Köyü), Kavakpınarı Mahallesi (Çörten Köyü), Kaymakcı Mahallesi (Ballık Köyü), Merkez Mahallesi (Asmabağ Köyü), Merkez Mahallesi (Ballık Köyü), Merkez Mahallesi (Çatak Köyü), Merkez Mahallesi (Çörten Köyü), Merkez Mahallesi (Kızılyaka Köyü), Söben Mahallesi (Ballık Köyü), Süpürgelik Mahallesi (Ballık Köyü)

Yeni Mahallesi posta kodu: 15420
Yeni Mahallesi Altınyayla ilçesine bağlıdır.