Menevşelik Mahallesi Posta Kodu

Menevşelik Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15900. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Çavdır Menevşelik Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çavdır Menevşelik Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çavdır Menevşelik Mahallesi posta kodu için yakında 24 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Atatürk Mahallesi, Bayır Mahallesi, Çınar Mahallesi, Kocapınar Mahallesi, Menevşelik Mahallesi, Anbarcık Mahallesi, Belen Mahallesi (Kozağacı Köyü), Bölmepınar Mahallesi, Büyükalan Mahallesi, Çakır Mahallesi (Kızıllar Köyü), Çeşme Mahallesi (Söğüt Köyü), Depo Mahallesi (Kozağacı Köyü), Fatih Mahallesi (Söğüt Köyü), İshakköy Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Küçükalan Mahallesi, Merkez Mahallesi (Kızıllar Köyü), Pazar Mahallesi, Pazar Mahallesi (Söğüt Köyü), Saray Burnu Mahallesi (Kozağacı Köyü), Yazır Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşil Mahallesi (Söğüt Köyü)

Menevşelik Mahallesi posta kodu: 15900
Menevşelik Mahallesi Çavdır ilçesine bağlıdır.