Tekkeköy Mahallesi Posta Kodu

Tekkeköy Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15072. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Çeltikçi Tekkeköy Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çeltikçi Tekkeköy Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çeltikçi Tekkeköy Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Camii Mahallesi, Konak Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Güvenli Köyü), Bucak Çay Kenarı Mahallesi (Çebiş Köyü), Değirmenönü Mahallesi (Kuzköy Köyü), En İçi Mahallesi (Çebiş Köyü), Güney Mahallesi (Kuzköy Köyü), Kuzey Mahallesi (Kuzköy Köyü), Merkez Mahallesi (Çebiş Köyü), Ortayol Mahallesi (Çebiş Köyü), Ovacık Mahallesi, Sarot Kayalı Yolu Mahallesi (Çebiş Köyü), Tekkeköy Mahallesi, Yaka Mahallesi (Bağsaray Köyü), Yukarı Mahallesi (Bağsaray Köyü), Yukarı Mahallesi (Güvenli Köyü)

Tekkeköy Mahallesi posta kodu: 15072
Tekkeköy Mahallesi Çeltikçi ilçesine bağlıdır.