Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) Posta Kodu

Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15702. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Karamanlı Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Karamanlı Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Karamanlı Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) posta kodu için yakında 32 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Barbaros Mahallesi, Cafer Mahallesi, Camii Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Eşeler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karaman Mahallesi, Pazar Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zafer Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Bademli Köyü), Aşağı Mahallesi (Manca Köyü), Cami Mahallesi (Kılçan Köyü), Çay Mevkii Mahallesi (Dereköy Köyü), Dere Mahallesi (Kılavuzlar Köyü), Hantaşı Mevkii Mahallesi (Dereköy Köyü), Kantar Mahallesi (Kağılcık Köyü), Kayalı Mahallesi, Kılavuzlar Mahallesi, Kılçan Mahallesi, Mürseller Mahallesi, Okul Mahallesi (Kağılcık Köyü), Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü), Taşocağı Mahallesi (Manca Köyü), Tepe Mahallesi (Kılavuzlar Köyü), Tepe Mahallesi (Kılçan Köyü), Tepe Mevkii Mahallesi (Dereköy Köyü), Yukarı Mahallesi (Bademli Köyü), Yukarı Mahallesi (Kağılcık Köyü), Yukarı Mahallesi (Manca Köyü)

Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) posta kodu: 15702
Okul Mahallesi (Kılavuzlar Köyü) Karamanlı ilçesine bağlıdır.