Saray Mahallesi Posta Kodu

Saray Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15090. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Kemer Saray Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kemer Saray Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kemer Saray Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Konak Mahallesi, Saray Mahallesi, Yeni Camii Mahallesi, Akçaören Mahallesi, Akören Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Belenli Köyü), Aşağı Mahallesi (Yakalar Köyü), Çay Kenarı Mahallesi (Kayı Köyü), Elmacık Mahallesi, Köyiçi Mahallesi (Yakalar Köyü), Orta Mahallesi (Kayı Köyü), Orta Tepe Mahallesi (Belenli Köyü), Pınarbaşı Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Kayı Köyü), Yukarı Tepe Mahallesi (Belenli Köyü), Yukarı Tepe Mahallesi (Yakalar Köyü)

Saray Mahallesi posta kodu: 15090
Saray Mahallesi Kemer ilçesine bağlıdır.