Karamusa Mahallesi Posta Kodu

Karamusa Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15602. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Tefenni Karamusa Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Tefenni Karamusa Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Tefenni Karamusa Mahallesi posta kodu için yakında 27 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Aşıklar Mahallesi (Hasanpaşa Köyü), Başpınar Mahallesi, Bayramlar Mahallesi, Belkaya Mahallesi, Beşiktaş Mahallesi (Beyköy Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (Hasanpaşa Köyü), Çaylı Mahallesi, Ece Mahallesi, Göktürk Mahallesi, Kaklık Mahallesi (Beyköy Köyü), Karamusa Mahallesi, Sazak Mahallesi, Seydiler Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeni Mahallesi (Hasanpaşa Köyü), Yeşilköy Mahallesi, Yuva Mahallesi, Yuvalak Mahallesi, Zafer Mahallesi (Beyköy Köyü), Esentepe Mahallesi, Eşeler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kır Mahallesi, Pazar Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yokuş Mahallesi, Zafer Mahallesi

Karamusa Mahallesi posta kodu: 15602
Karamusa Mahallesi Tefenni ilçesine bağlıdır.