Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) Posta Kodu

Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 15502. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Burdur Yeşilova Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Yeşilova Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Yeşilova Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) posta kodu için yakında 64 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
1.Küme Evler Mahallesi (Orhanlı Köyü), 2.Küme Evler Mahallesi (Orhanlı Köyü), Armut Mahallesi, Aşağı Cami Mahallesi (Güney Köyü), Aşağı Kırlı Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Salda Köyü), Atatürk Mahallesi (Çuvallı Köyü), Bahçeli Evler Mahallesi (Çaltepe Köyü), Bayındır Mahallesi, Bayırbaşı Mahallesi, Beyköy Mahallesi, Cami Mahallesi (Çuvallı Köyü), Çardak Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Düden Mahallesi, Elden Mahallesi, Gençali Mahallesi, Gökçeyaka Mahallesi, Horozköy Mahallesi, Hüyük Mahallesi (Yarışlı Köyü), İğdir Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karaköy Mahallesi (Harmanlı Köyü), Karşı Mahallesi (Harmanlı Köyü), Kavak Mahallesi, Kayaköy Mahallesi (Alanköy Köyü), Köyiçi Mahallesi (Akçaköy Köyü), Köyiçi Mahallesi (Alanköy Köyü), Köyiçi Mahallesi (Başkuyu Köyü), Köyiçi Mahallesi (Bedirli Köyü), Köyiçi Mahallesi (Büyükyaka Köyü), Köyiçi Mahallesi (Çaltepe Köyü), Köyiçi Mahallesi (Çeltek Köyü), Köyiçi Mahallesi (Çuvallı Köyü), Köyiçi Mahallesi (Doğanbaba Köyü), Köyiçi Mahallesi (Işıklar Köyü), Köyiçi Mahallesi (Onacak Köyü), Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü), Köyiçi Mahallesi (Yarışlı Köyü), Kumluk Mahallesi (Çuvallı Köyü), Merkez Mahallesi (Harmanlı Köyü), Niyazlar Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Ömerler Mahallesi (Örencik Köyü), Sağlık Ocağı Mahallesi (Yarışlı Köyü), Sazak Mahallesi, Şehit İsmail Erçoban Mahallesi (Çaltepe Köyü), Taşpınar Mahallesi, Tekke Mahallesi (Yarışlı Köyü), Yaka Mahallesi (Çaltepe Köyü), Yeni Bağlar Mahallesi (Çuvallı Köyü), Yeni Mahallesi (Çaltepe Köyü), Yukarı Cami Mahallesi (Güney Köyü), Yukarı Kırlı Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Onacak Köyü), Yukarı Mahallesi (Salda Köyü), Yukarı Müslümler Mahallesi (Yarışlı Köyü), Bahcelievler Mahallesi, Değirmen Mahallesi, Emek Mahallesi, Karaatlı Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Koyunlar Çeşme Mahallesi, Merkez Mahallesi

Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) posta kodu: 15502
Köyiçi Mahallesi (Örencik Köyü) Yeşilova ilçesine bağlıdır.