İhsaniye Mahallesi Posta Kodu

İhsaniye Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 16200. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Bursa Nilüfer İhsaniye Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Nilüfer İhsaniye Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Nilüfer İhsaniye Mahallesi posta kodu için yakında 70 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alaaddinbey Mahallesi, Ürünlü Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, 23 Nisan Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ataevler Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Balat Mahallesi, Balatosb Mahallesi, Beşevler Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Gümüştepe Mahallesi, Çalı Mahallesi, 29 Ekim Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Özlüce Mahallesi, Yüzüncüyıl Mahallesi, Balkan Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Görükle Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, 30 Ağustos Zafer Mahallesi, Hasanağa Mahallesi, Hasanağa Osb Mahallesi, Kayapa Mahallesi, Kızılcıklı Mahallesi, Tahtalı Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Esentepe Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Karaman Mahallesi, Akçalar Mahallesi, Büyükbalıklı Mahallesi, Doğanköy Mahallesi, Gökçe Mahallesi, Gölyazı Mahallesi, İrfaniye Mahallesi, Konaklı Mahallesi, Yolçatı Mahallesi, Konak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Odunluk Mahallesi, Atlas Mahallesi, Ayvaköy Mahallesi, Badırga Mahallesi, Başköy Mahallesi, Çatalağıl Mahallesi, Çaylı Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Fadıllı Mahallesi, Güngören Mahallesi, İnegazi Mahallesi, Kadriye Mahallesi, Karacaoba Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Makşempınarı Mahallesi, Unçukuru Mahallesi, Üçpınar Mahallesi, Minareliçavuş Bursa Osb Mahallesi, Minareliçavuş Mahallesi, Minareliçavuşosb Mahallesi, Fethiyeosb Mahallesi, Işıktepe Mahallesi, Işıktepeosb Mahallesi, Demirci Mahallesi, Üçevler Mahallesi

İhsaniye Mahallesi posta kodu: 16200
İhsaniye Mahallesi Nilüfer ilçesine bağlıdır.