Bekirler Mahallesi Posta Kodu

Bekirler Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 17721. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çanakkale Bayramiç Bekirler Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Bayramiç Bekirler Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Bayramiç Bekirler Mahallesi posta kodu için yakında 95 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Camicedit Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Menderes Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Evciler Köyü), Ayazma Yolu Üzeri Mahallesi (Evciler Köyü), Beşik Mahallesi, Çalıobaakçakıl Mahallesi, Çaltılık Mahallesi (Evciler Köyü), Çavuşlu Mahallesi, Çırpılar Mahallesi, Dağoba Mahallesi, Gedik Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Köseler Mahallesi, Külcüler Mahallesi, Mollahasanlar Mahallesi, Sarıot Mahallesi, Serhat Mahallesi, Toluklar Mahallesi, Tongurlu Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Evciler Köyü), Ağaçköy Mahallesi, Ahmetçeli Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alakeçi Mahallesi, Alikabaklar Mahallesi, Asmalı Mahallesi (Doğancı Köyü), Bıyıklı Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Dağahmetçe Mahallesi, Daloba Mahallesi, Doğancı Mahallesi, Dombaylar Mahallesi (Alakeçi Köyü), Güvemcik Mahallesi (Örenli Köyü), Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi (Pıtıreli Köyü), Karşıoba Mahallesi (Çalıdağı Köyü), Kaykılar Mahallesi, Koşuburnutürkmenleri Mahallesi, Köseler Mahallesi (Çalıdağı Köyü), Kurşunlu Mahallesi, Kutluoba Mahallesi, Macır Mahallesi (Türkmenli Köyü), Merkez Mahallesi (Çalıdağı Köyü), Mescit Mahallesi (Türkmenli Köyü), Nebiler Mahallesi, Nizam Mahallesi (Türkmenli Köyü), Örenli Mahallesi, Palamutoba Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Pıtıreli Mahallesi, Saçaklı Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Sarıdüz Mahallesi, Tülüler Mahallesi, Türkmenli Mahallesi, Tütüler Mahallesi (Nebiler Köyü), Üzümlü Mahallesi, Yahşieli Mahallesi, Yassıbağ Mahallesi, Yukarıpalamut Mahallesi (Palamutoba Köyü), Zerdalilik Mahallesi, Zeytinli Mahallesi, Aşağışapcı Mahallesi, Aşağışevik Mahallesi, Bekirler Mahallesi, Bezirganlar Mahallesi, Cazgirler Mahallesi, Çatalçam Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Gökçeiçi Mahallesi, Hacıbekirler Mahallesi, Hacıdervişler Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Işıkeli Mahallesi, Karaibrahimler Mahallesi, Karıncalık Mahallesi, Korucak Mahallesi, Köylü Mahallesi, Kuşçayır Mahallesi, Muratlar Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Söğütgediği Mahallesi, Tepeköy Mahallesi (Muratlar Köyü), Üçyol Mahallesi, Yanıklar Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yeniceköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi (Muratlar Köyü), Yiğitaliler Mahallesi, Yukarışapçı Mahallesi, Yukarışevik Mahallesi

Bekirler Mahallesi posta kodu: 17721
Bekirler Mahallesi Bayramiç ilçesine bağlıdır.