Bozcaada Mahalleler / Köyler

Bozcaada

Bozcaada Posta Kodu

Bozcaada posta kodu sorgusu için belirtilen değer 17680. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çanakkale Bozcaada posta kodları araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Bozcaada gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Çanakkale Bozcaada ilçesine ait 2 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alaybey Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi

Bozcaada posta kodu: 17680
**En doğru sonucu almak için mahalle/köy dizinine kadar ulaşmanız gerekmektedir.
Alaybey Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi
Bozcaada Çanakkale şehrindedir.