İstiklal Mahallesi Posta Kodu

İstiklal Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 17400. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çanakkale Çan İstiklal Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çan İstiklal Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çan İstiklal Mahallesi posta kodu için yakında 81 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Osmanefendi Mahallesi, Seramik Mahallesi, Ahlatlıburun Mahallesi, Alibeyçiftliği Mahallesi, Altıkulaç Mahallesi, Asmalı Mahallesi, Bahadırlı Mahallesi, Bardakçılar Mahallesi, Bilaller Mahallesi, Bostandere Mahallesi, Bozguç Mahallesi, Bükler Mahallesi (Yuvalar Köyü), Büyükpaşa Mahallesi, Büyüktepe Mahallesi, Cicikler Mahallesi, Çakılköy Mahallesi, Çakmakçayır Mahallesi (Terzialan Köyü), Çaltıkara Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çekiçler Mahallesi, Çomaklı Mahallesi, Danapınar Mahallesi, Derenti Mahallesi, Dereoba Mahallesi, Doğaca Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Dondurma Mahallesi, Duman Mahallesi, Durali Mahallesi, Emeşe Mahallesi, Eskiyayla Mahallesi, Etili Mahallesi, Göle Mahallesi, Hacıkasım Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Halilağa Mahallesi, Helvacı Mahallesi, Hurma Mahallesi, Hurmaköy Mahallesi (Hurma Köyü), İlyasağaçiftliği Mahallesi, Kadılar Mahallesi, Kalburcu Mahallesi, Kaplıcalar Mahallesi (Bardakçılar Köyü), Karadağ Mahallesi, Karakadılar Mahallesi, Karakoca Mahallesi, Karlı Mahallesi, Kazabat Mahallesi, Keçiağılı Mahallesi, Kızılelma Mahallesi, Kilimli Mahallesi (Dondurma Köyü), Kocayayla Mahallesi, Koyunyeri Mahallesi, Kulfal Mahallesi, Kulfal Mahallesi (Kulfal Köyü), Kumarlar Mahallesi, Küçüklü Mahallesi, Küçükpaşa Mahallesi, Mallı Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Manyasoba Mahallesi (Doğancılar Köyü), Okçular Mahallesi, Ozancık Mahallesi, Sameteli Mahallesi, Söğütalan Mahallesi, Süle Mahallesi (Terzialan Köyü), Şerbetli Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Uzunalan Mahallesi, Üvezdere Mahallesi, Yaya Mahallesi, Yaykın Mahallesi, Yeniçeri Mahallesi, Yukarıköy Mahallesi (Küçüklü Köyü), Yuvalar Mahallesi, Zeybekçayır Mahallesi

İstiklal Mahallesi posta kodu: 17400
İstiklal Mahallesi Çan ilçesine bağlıdır.